תוצאות למעסיקים

מידע למעסיקים חברות וארגונים

התרחבות בחברה, פרוייקט חדש, צוות התחלף.. ושוב אתם מוצאים את עצמכם לפני גיוס עובד חדש. גיוס עובדים זו משימה שדורשת זמן, מאמץ ומשאבים שלעיתים אינם קיימים או אינם פנויים בארגון. זו משימה שגם אם יושקעו בה מיטב המאמצים, אין ערובה להצלחתה והמועמד או המועמדת שיבחרו, יכולים להמצא כמי שאינם מתאימים בסופו של תהליך.
אך לא כל גיוס עובדים הוא מפרך ומתיש וישנן דרכים להקל על התהליך.

כחברה המספקת שירותי איתור, מיון והשמה ומציעה לחברות וארגונים רבים שירותי מיקור חוץ וליווי בתהליך של גיוס עובדים, אנו מזמינים אתכם להעזר בנו.

אתם מוזמנים לפנות אלינו בראשיתו של תהליך הגיוס ואנו נדאג לבחון את המועמדים, לראיין, למיין ולהביא לכם תוצאות טובות ומועמדים מוכשרים ומקצועיים, אשר מתאימים לאופי הארגון שלכם ולסביבת העבודה.

השאיפה שלנו היא לחסוך לכם את המאמץ, המשאבים והזמן ולספק לכם שירות מקצועי, איכותי ואמין, כך שאתם תוכלו להתפנות לעיסוקיכם בחברה ובפיתוחה, ואנחנו נאמץ את הכלים המקצועיים, הידע והניסיון שלנו בתחום גיוס עובדים לטובתכם ובשבילכם.

תחומי ההתמחות שלנו


יש לכם שאלה נוספת שלא מצאתם לה תשובה?

שלחו לנו בפנייה ונענה לכם בהקדם.

  שאלות נפוצות של מעסיקים

  במה תוצאות שונה מחברות השמה אחרות , מה מבדל אותה?

  תוצאות הינה חברת בוטיק, אנחנו עובדים בסטנדרטים מקצועיים גבוהים ודואגים לתת יחס ושירות אישי. הזמן של לקוחותינו יקר לנו, ההתאמה והתוצאה הן המוניטין שלנו – על כן, שליחת קורות החיים שלנו מתבססת על איכות ולא על כמות.

  איך מתקיים תהליך הגיוס בשיתוף פעולה עם 'תוצאות ייעוץ והשמה' ?

  תחילה אנחנו מבינים מכם: מה צרכי התפקיד ומה הפרופיל של האנשים שמצליחים בחברה לאורך זמן. רק לאחר שאנו מצויידות בידע הנדרש, אנחנו מתחילות לאתר את המועמדים, לקיים ראיונות עומק בסופו של תהליך לחבר בניכם. אנחנו לא נוהגות להציף בקורות חיים, אנחנו מתמקדות בהעברת מועמדים שיכולים להתאים לתפקיד ולתרבות הארגונית שלכם.

  מה הדגש שלנו בראיונות עם מועמדים?

  אנחנו מבצעים ראיונות פרונטאליים הכוללים היכרות מעמיקה, כולל שאלות מקצועיות והתנהגותיות.
  בהתאם לכך, ההיכרות שלנו עם המועמד מביאה לידי ביטוי את ניסיונו המקצועי ומאפייניו האישיותיים ועל ידי כך יש לנו היכולת להתאים באופן מיטבי את המועמד לפרופיל הנדרש.

  לאלו משרות ודרגים מגייסים בתוצאות?

  אנחנו מגייסות לכלל המשרות בתחום הביוטק  – בחברות תרופות, בחברות ציוד רפואי וסטרטאפים. וכן לכלל הדרגים, כולל משרות בכירים – משרות המצריכות ניסיון מקצועי רלוונטי, תואר מדעי ו/או אחר וכד'.

  האם תוצאות מספקת שירות של חיפוש ממוקד הכולל Head Hunter ?

  כן, ניתן לקבל שירות זה של חיפוש וגיוס ממוקד, הנעשה על ידי מיפוי מועמדים בתחום ספציפי. השירות מבוקש בד"כ עבור מועמדים למשרות בדרג בכיר.

  היכן מתקיימים הראיונות למועמדים ?

  הראיונות מתקיימים אצלנו במשרדים. אנו מאמינות כי חייבת להיות הכרות שלנו עם המועמד ברמה האישית.

  הערה: בהתאם לתקופת הקורונה, אנו מקיימות ראיונות עם מועמדים בשיחות וידאו.

  תוצאות השמת עובדים

  צרו איתנו קשר

  נשמח לספק שירות מקצועי ואדיב ולסייע בתהליך גיוס עובדים לחברתכם.
  צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם.

  תוצאות גיוס עובדים

  השמה בהתאמה עם תוצאות

  תוצאות ייעוץ והשמה היא חברה המתמחה במתן פתרונות גיוס לחברות, ארגונים וגופים בתחומי הציוד הרפואי, ביוטק, פארמה והפיננסיים.