שמחים להכיר, אנחנו תוצאות ייעוץ והשמה

הדרך שלנו לגיוס איכותי טמונה ביחס האישי.

תוצאות ייעוץ והשמה היא חברה המתמחה במתן פתרונות גיוס עובדים לחברות, ארגונים וגופים. החברה פועלת בתחומים: פארמה, ביוטק, ציוד הרפואי ופיננסיים. אנו שמים דגש על ההיבט האנושי בתהליך הגיוס וההשמה. כחברה המאמינה בחיבור והתאמה בין אנשים כבסיס להצלחה ארוכת טווח, אנו דואגים ללוות את המועמדים ואת החברות, לייעץ, להנחות ולעדכן בכל שלב, להעניק יחס אישי ולתת שירות מקצועי ואיכותי לכלל לקוחותינו.

היחס האישי והקרוב עם החברות המגייסות, המעסיקים ומחלקות משאבי האנוש בחברות המובילות, מבוסס על קשר לאורך שנים והבנת הארגון והצרכים שלו. כדי לחסוך לחברות המגייסות עובדים חדשים את הזמן והמאמץ, אנו מלווים אותם בתהליך ומפנים אליהם רק מועמדים מתאימים, לתרבות הארגונית ולמרקם האנושי.

היחס האישי לכל מועמד ומועמדת, ההכרות בראיונות, הבנת השאיפות המקצועיות והצרכים האישיים של כל אחד ואחת מהם, הם לא פחות חשובים מבחינתנו מהידע המקצועי ומהניסיון הקודם. על מנת להתאים למועמדים שלנו את המשרות המתאימות ביותר עבורם, אנו מלווים כל מועמד ומועמדת באופן אישי ומציעים להם רק את המשרות שאנו מאמינים כי ישתלבו בהן באופן מלא ולטווח ארוך.

ההתאמות שאנו יוצרים בין מעסיקים לעובדים הן תוצאות שיש בהן סיפוק רב. מועמד שבעזרתנו התקבל למשרה שתגשים את שאיפותיו וחברות שבעזרתנו קיבלו לשורותיהם מועמדים איכותיים ומוכשרים, הם בעצם שני לקוחות מרוצים. כך נמדדת ההצלחה שלנו ואלו הן תוצאות העשייה שלנו.

הצוות המקצועי של תוצאות

 

כחברת בוטיק הפועלת למעלה מעשור, אנו מתמחים בפעילויות גיוס והשמת עובדים בתחומי הפארמה, הביוטק והפיננסים. ההכרות ארוכת שנים שלנו בענפים אלו, כוללת ידע וניסיון רב בהבנת אופי המשרות, במהותן ובצרכים המקצועיים של כל אחת מהן. בנוסף, אנו מכירים את החברות והדרישות שלהם לאותן המשרות ומתמקדים בהתאמה המקצועית והאישיותית בין המועמדים הפונים אלינו למשרות ולחברות המפרסמות אותן.

הניסיון והידע שלנו הוא הכלי המקצועי שלנו להוביל את תהליך הגיוס להצלחה, אך היחודיות שלנו היא היכולת הזיהוי והאיפיון המדוייקים לכל משרה וההתאמה האישית והאישיותית לכל מועמד ומועמדת.

בכך אנו מצליחים שוב ושוב להתאים גיוס עובדים מוצלח שעונה על צרכי המערכת וצרכי המועמדים לאורך זמן רב. בכך, כל הצדדים מרוצים. זו המקצועיות שלנו, ובכך נמדדת ההצלחה שלנו.

רונית קור צור

בעלת חברת תוצאות ייעוץ והשמה

רונית הקימה את חברת תוצאות ייעוץ והשמה לפני יותר מעשור, מתוך הכרות ועשייה רבת שנים בתפקידי משאבי אנוש: הקמה ופיתוח של מערכות משאבי אנוש בארגונים ללא תשתית קודמת, פיתוח מערך הדרכה בארגונים וחברות, שימור עובדים וחיזוק החיבור לחברה, השמת עובדים, ייעוץ והדרכה למעסיקים לקראת גיוס עובדים, ניהול צוותי יועצי גיוס והשמה בחברות ועוד.

"מעל עשרים שנים של עשייה והכרות של תחומי ההשמה, הייעוץ והגיוס הובילו אותי להקים לפני כעשור את חברת תוצאות ייעוץ והשמה, בה אני מנהלת פעילות גיוס ועוזרת לחברות ולמועמדים למצוא את ההתאמה המקצועית והאישיותית לתפקידים שונים."

רונית מנהלת את כלל פעילות החברה – פעילות הגיוס בתחום הביוטק ובתחום הפיננסי. רונית תשמח לעמוד לשירותכם ולתת לכם את המענה המקצועי והאישי בהם היא דוגלת.

"חשוב לי להכיר את המועמדים, להבין מה באמת הצרכים שלהם מהמשרה הבאה אליה הם מייחלים להתקבל, ולעזור להם להתקבל למשרות בארגון שאני מכירה ויודעת שהם יוכלו להשתלב ותרום בו לפעילות החברה."

רונית קור צור בוגרת תואר שני בסוציולוגיה ארגונית באוניברסיטת בר אילן ולימודי הנחיית קבוצות.

רונית קור צור

בין לקוחותינו